• Україна впевнено перемогла Вірменію в Лізі націй (Відео)
новини футбола
19:38, 11 червня 2022 р.

Україна впевнено перемогла Вірменію в Лізі націй (Відео)

Команда Петракова очолила свою групу дивізіона «В»

Україна розгромила Вірменію в матчі третього туру першої групи дивізіону «В» Ліги націй. Поєдинок пройшов у польському місті Лодзь через вторгнення російських військ на територію України.

У першому таймі команди голів не забивали. На 61-й хвилині Україна вийшла вперед завдяки точному удару Руслана Маліновського — півзахисник Аталанти прицільно пробив з лінії штрафного.

Ближче до кінця поєдинку команда Олександра Петракова забила ще двічі зусиллями Олександра Караваєва та Віталія Миколенка, який скористався помилкою захисника вірменської команди Жорді Монроя. Гол став для гравця Евертона дебютним за збірну України.

Україна здобула другу перемогу в поточному розіграші Ліги націй. 8 червня синьо-жовті також здолали Ірландію в Дубліні — 1:0.

Команда Петракова очолює першу групу, випереджаючи Шотландію та Вірменію на три очки. Шотландці сьогодні на виїзді зіграють проти Ірландії (початок — о 19:00).

14 червня українці в Лодзі зіграють з Ірландією. Вірменія у той же день прийматиме Шотландію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію