• Головна
  • Уряд запровадив з 1 липня візовий режим з РФ
16:02, 17 червня 2022 р.

Уряд запровадив з 1 липня візовий режим з РФ

Уряд запровадив з 1 липня візовий режим з РФ

Необхідність запровадити візовий режим для громадян Росії на Банковій пояснюють безпрецедентним загрозам національній безпеці, суверенітету й територіальній цілісності держави. Уряд ухвалив ініціативу президента.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна запроваджує візовий режим для громадян Російської Федерації. Про це він повідомив п'ятницю, 17 червня, у Telegram-каналі. "У межах протидії безпрецедентним загрозам національній безпеці, суверенітету й територіальній цілісності нашої держави запропонував Кабінету Міністрів опрацювати питання перегляду режиму в'їзду російських громадян на територію України", - написав він.

Буквально за годину, на ініціативу презитдента відреагував премєрмінітср Денис Шмигаль.

"Остаточно розриваємо зв'язки із Росією. Для протидії безпрецедентним загрозам національній безпеці, суверенітету і територіальній цілісності нашої держави уряд на виконання доручення президента України щойно ухвалив рішення про припинення дії угоди з РФ про безвізовий режим", - написав він у телеграм-каналі.

Офіційні урядові рішення ще не оприлюднені, втім і президент і голова уряду зазначають, що візовий режим із Росією почне діяти 1 липня цього року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#шепетівка #новини #сайт міста шепетівка #шепетовка
live comments feed...