![](https://s.shepcity.com.ua/section/logo/upload/pers/279/logo.png?20240727)
08:30, 20 липня 2022 р.
Хмельничанка Марина Бех-Романчук виступила у фіналі чемпіонату світу з легкої атлетики
![Хмельничанка Марина Бех-Романчук виступила у фіналі чемпіонату світ... Хмельничанка Марина Бех-Романчук виступила у фіналі чемпіонату світу з легкої атлетики](/dist-assets/images/cap.jpg)
Вчора, 19 липня, в США на чемпіонаті світу з легкої атлетики відбувся фінал у потрійному стрибку. Участь у ньому взяла хмельничанка Марина Бех-Романчук, якій 18 липня виповнилося 27 років. Утім, під час змагань в Юджині (через різницю в часі з Україною, в США це ще було 18 липня) Марина стрибала якраз у свій день народження. І зробити подарунок собі у вигляді медалі хмельничанці не вдалося.
Марина Бех-Романчук, яка в кваліфікації показала другий результат – 14 метрів 54 сантиметри, була однією з претенденток на нагороди. Але у фіналі хмельничанці не вдалося продемонструвати результат, який би міг, принаймні, дозволити їй змагатися за ТОП-8 після перших трьох спроб.
У своїй першій спробі Марина виконала стрибок, який міг би принести їй медаль світової першості. Але дальність ніхто не заміряв, оскільки в Бех-Романчук зафіксували заступ. Друга спроба – 12 метрів 70 сантиметрів. Третя – 13 метрів 91 сантиметр. І це лише 11 результат.
Відзначимо, участь у чемпіонаті світу в потрійному стрибку для Марини Бех-Романчук була дебютною. А ось попереду на неї очікують звичні для неї змагання в секторі стрибків у довжину. 23 липня о 22:00 за київським часом – кваліфікація.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
24 червня
13:00
28 травня
У Кам’янському продають легендарний завод: що він може
Новини компаній
17:00
21 березня
10:33
12 грудня 2023 р.
13:02
1 грудня 2023 р.
09:01
3 жовтня 2023 р.
16:54
29 вересня 2023 р.
live comments feed...