• Головна
  • У Музеї пропаганди ще триває виставка «Україна. Війна в Європі»
10:30, 23 липня 2022 р.

У Музеї пропаганди ще триває виставка «Україна. Війна в Європі»

У Музеї пропаганди ще триває виставка «Україна. Війна в Європі»

З 28 червня в Музеї пропаганди проходить виставки «Україна. Війна в Європі», яка розповідає про глибинні передумови сучасного російсько-українського протистояння, про різні аспекти поточної фази російсько-української війни після повномасштабного вторгнення росії на територію України 24 лютого 2022 року, а також про героїчний спротив українського народу, який тримає Україну в фокусі європейського інтересу.

Назви українських міст – Буча, Маріуполь, Харків, Чернігів стали символами новітнього варварства та невмотивованої жорстокості рашистів, змусивши світ по-новому подивитися на політику Кремля. Україна нині стала щитом, який захищає Європу від російської експансії.

Сьогодні, коли у самому центрі Європи обстрілюють міста ракетами, вбивають мирне населення, знищують культуру, Україна продовжує боротися щодня проти ворога і відстоювати демократичні та європейські цінності.

Тому метою виставки є розповісти правду про злочини проти людяності, які російські солдати чинять в Україні, відкрити очі на поширені російські пропагандистські міфи, один з яких – про єдиний народ, який складають росіяни, українці та білоруси, тверезим поглядом подивитися і на багато інших речей.

Протягом травня 2022 року виставка експонувалась у Вільнюсі та Варшаві, Берліні, Бамберзі та Києві. Проєкт розробив Український інститут національної пам’яті на замовлення Міністерства культури та інформаційної політики України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#музей пропаганди #шепетівка #виствка
live comments feed...