![](https://s.shepcity.com.ua/section/logo/upload/pers/279/logo.png?20240727)
16:33, 14 вересня 2022 р.
В селі Плесна знайшли протитанкову міну часів Другої Світової війни
![В селі Плесна знайшли протитанкову міну часів Другої Світової війни В селі Плесна знайшли протитанкову міну часів Другої Світової війни](/dist-assets/images/cap.jpg)
Щоденно сапери групи піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області продовжують очищати територію Хмельниччини від застарілих боєприпасів, які залишилися після Другої Світової війни.
Зокрема, сьогодні, 14 вересня о 13:45 знищили протитанкову міну ТМ-43. На неї вчора натрапили мешканці с. Плесна, Шепетівського району поблизу лісосмуги.
Піротехніки працюють, ризикуючи власним життям, але маючи чіткі цілі, сильну волю та надзвичайний професіоналізм. А якщо ви виявили вибухонебезпечний чи зовнішньо схожий на нього предмет, то добре запам’ятайте місце виявлення.
Встановіть попереджувальні знаки чи огородження. Негайно повідомте рятувальну службу за телефоном «101». Категорично забороняється: брати їх в руки, наносити по них будь-які удари, намагатися їх розібрати, переносити чи перекочувати з місця на місце, кидати у вогонь чи розкладати багаття неподалік, збирати й здавати ВНП на металобрухт.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
24 червня
13:00
28 травня
У Кам’янському продають легендарний завод: що він може
Новини компаній
17:00
21 березня
10:33
12 грудня 2023 р.
13:02
1 грудня 2023 р.
09:01
3 жовтня 2023 р.
16:54
29 вересня 2023 р.
live comments feed...