![](https://s.shepcity.com.ua/section/logo/upload/pers/279/logo.png?20240727)
15:38, 19 вересня 2022 р.
Мешканку Хмельницької області затримано з партією психотропів на пів мільйона гривень
![Мешканку Хмельницької області затримано з партією психотро..., фото-1 Мешканку Хмельницької області затримано з партією психотропів на пів мільйона гривень, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Жінка розповсюджувала готові до вжитку наркотичні засоби та психотропні речовини у Хмельницькому та Луцьку. Фігурантку затримали та оголосили про підозру.
Жителька Хмельницького займається збутом наркотичних засобів та психотропних речовин – саме таку інформацію встановили оперативники Хмельницького управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України.
Бажаючи заробити легких грошей, 38-річна жінка почала працювати на один з інтернет-магазинів, який «спеціалізувався» на незаконному продажі психотропних речовин. Вона отримувала через поштовий зв’язок заборонений товар, фасувала його та робила «мастер-клади» - закладки з великою кількістю наркотичних засобів, для подальшої реалізації серед наркозалежних осіб у Хмельницькому та Луцьку.
![Мешканку Хмельницької області затримано з партією психотро..., фото-2 Мешканку Хмельницької області затримано з партією психотропів на пів мільйона гривень, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Оперативники внутрішньої безпеки та управління боротьби з наркозлочинністю в Хмельницькій області ДБН НПУ спільно зі слідчими хмельницької поліції затримали фігурантку одразу після отримання чергової партії наркотиків біля одного з поштових відділень.
Під час проведення першочергових слідчих дій у зловмисниці вилучили близько кілограма pvp солей, готові до збуту закладки з психотропною речовиною, електроні ваги та засоби для фасування. За цінами «чорного ринку» вартість вилученого становить приблизно пів мільйона гривень.
![Мешканку Хмельницької області затримано з партією психотро..., фото-3 Мешканку Хмельницької області затримано з партією психотропів на пів мільйона гривень, фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фігурантку затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Під процесуальним керівництвом Хмельницької обласної прокуратури слідчі поліції Хмельниччини оголосили зловмисниці про підозру за ч. 3 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України.
За незаконні оборудки з наркотиками їй загрожує до 12-ти років позбавлення волі. Досудове розслідування триває.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
24 червня
13:00
28 травня
У Кам’янському продають легендарний завод: що він може
Новини компаній
17:00
21 березня
10:33
12 грудня 2023 р.
13:02
1 грудня 2023 р.
09:01
3 жовтня 2023 р.
16:54
29 вересня 2023 р.
live comments feed...