• Головна
  • Державне підприємство "Шепетівське лісове господарство" ліквідовують
15:46, 7 листопада 2022 р.

Державне підприємство "Шепетівське лісове господарство" ліквідовують

Державне підприємство "Шепетівське лісове господарство" ліквідовують

Державне агентство лісових ресурсів України видало Наказ № 867 від 28 жовтня 2022 року «Про припинення Державного підприємства "Шепетівське лісове господарство" та затвердження складу Комісії з припинення діяльності підприємства відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 1003 від 07 вересня 2022 року.

Ліквідація "Шепетівського лісового господарства" відбувається в рамках всеукраїнської реформи лісової галузі. 158 державних лісогосподарських підприємств об'єднають в єдине державне спеціалізоване підприємство «Ліси України». А замість 24 міжрегіональних управлінь лісового та мисливського господарства буде утворено 9 регіональних офісів лісового та мисливського господарства.

Чинна система управління лісами в Україні кардинально відрізняється від європейської. Управління лісами за стандартами та практиками ЄС дозволить підвищити рентабельність галузі та продуктивність праці, захистити цінні лісові території, збільшити рівень лісистості. - говорить Міністр захисту довкілля та природних ресурсів Руслан Стрілець.

Загалом, реформа галузі не означатиме скорочення працівників. Професіонали будуть збережені на посадах та матимуть гідну заробітну плату, що допоможе знизити рівень корупції. Податки залишаться на місцях. Також ця реформа в подальшому доможе розвитку галузі в цілому та і сприятиме закупівлі нового обладнання за рахунок європейських інвестицій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Реформа #Лісове #Господарство
live comments feed...