• Головна
  • "Посилка в кредит". "Нова пошта" запустила нову послугу
20:39, 29 листопада 2022 р.

"Посилка в кредит". "Нова пошта" запустила нову послугу

"Посилка в кредит". "Нова пошта" запустила нову послугу

Відтепер клієнти Нової пошти, які замовляють товар із післяплатою, можуть забрати його, а сплачувати вартість протягом року.

При цьому продавець товару отримає кошти одразу, як клієнт огляне посилку і підтвердить її отримання. Посилку в кредит може оформити тільки замовник товару і тільки у відділенні Нової пошти. Кредит надається строком на 12 місяців і на товар від 1000 гривень. Максимальний розмір кредиту розраховується індивідуально для кожного клієнта. Дізнатися свій кредитний ліміт може кожен у мобільному додатку в Особистому кабінеті або у відділенні Нової пошти. Фінансові послуги у відділенні надає NovaPay, що входить до групи компаній Нова пошта.

Ставки і комісії

За користування кредитом клієнт буде сплачувати комісію — 2% від суми запозичення на місяць та річну ставку 0,00001%. Наприклад, ви замовили мультиварку вартістю 3000 грн із післяплатою у відділення і хочете взяти посилку в кредит. Загальна сума кредиту становитиме 3135 грн: вартість товару 3000 грн + вартість доставки 55 грн (по місту + коробка) + комісія за грошовий переказ 80 грн (2% + 20 грн). Щомісячний відсоток по кредиту буде 62,7 грн (2% від суми кредиту), тому щомісячний платіж — 324 грн. Загальна переплата за 12 місяців становитиме 752,4 грн. Щоб скористатися послугою, потрібно:

  • бути громадянином України віком від 18 до 65 років;користуватися послугами Нової пошти протягом останніх 6 місяців;
  • мати добру кредитну історію.

Як скористатися послугою «Посилка в кредит»:

  • замовте товар із післяплатою у будь-яке відділення Нової пошти;
  • огляньте посилку із товаром і скажіть оператору-касиру, що хочете забрати посилку в кредит;
  • надайте оператору оригінали паспорту з пропискою та ідентифікаційного коду або скористайтеся документами через «Дія».Важливо, що документи мають бути одного формату — або оригінали або «Дія»;
  • щойно пройде перевірка особи, то на номер телефону отримувача надійде SMS із паролем для підписання документів в електронному вигляді;
  • повідомте пароль з SMS оператору-касиру та забирайте посилку.

Сплачувати кредит потрібно щомісяця рівними частинами протягом року у будь-якій фінансовій установі або відділенні Нової пошти. Також кредит можна погасити достроково без додаткових комісій і доплат.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Нова пошта #кредит
live comments feed...