• Головна
  • На Шепетівщині від COVID-19 одужало більше людей ніж захворіло
14:55, 23 січня 2023 р.

На Шепетівщині від COVID-19 одужало більше людей ніж захворіло

На Шепетівщині від COVID-19 одужало більше людей ніж захворіло

На Шепетівщині протягом тижня виявлено 18 випадків захворювання на COVID-19 (на 6 випадків більше, ніж попереднього тижня), в тому числі одна дитина. Госпіталізовано 5 осіб. На щастя, летальні випадки не фіксувалися.

Що ж до ситуації у Шепетівській громаді, то за минулий тиждень на COVID-19 захворіло 5 осіб (всі жителі міста Шепетівка), одна людина потребувала госпіталізації, а одужали протягом тижня — 11 осіб.

У Судилківський громаді за минулий тиждень виявлено 9 випадків COVID-19 – по 2 жителі сс. Лозичне та Судилків, по 1 жителю сіл Городище, Поляна, Новичі, Серединці та В. Медведівка. Серед захворівших 1 дитина. Госпіталізації потребували 4 особи.

У Михайлюцькій громаді за минулий тиждень виявлено 2 випадки COVID-19 – жителі сіл Корчик та Городнявка. Лікуються амбулаторно. У Грицівській громаді протягом минулого тижня зареєстровано 1 випадок COVID-19 – житель смт. Гриців.

У Ленковецькій громаді протягом тижня виявлено 1 випадок COVID-19 – житель села Сошки.

Географія виявлення нових випадків у розрізі населених пунктів свідчить про поширення захворюваності на COVID-19 на теренах Шепетівського району. Якщо раніше більшість випадків реєструвалася в місті, то тепер переважна більшість хворих із сільської місцевості. У період температурних гойдалок та підвищеної вологості повітря зростає ризик поширення інфекційних хвороб, в тому числі і COVID-19.

Тому рекомендуємо дотримуватися соціальної дистанції та носити маски у громадських місцях й транспорті, регулярно мити та дезінфікувати руки. Якщо ж відчуваєте симптоми нездужання - у жодному разі не займайтеся самолікуванням та невідкладно зверніться за консультацією до свого сімейного лікаря або найближчої амбулаторії. Пам`ятайте: вакцинація = захист!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Коронавірус #захворюваність #статистика
live comments feed...