• Головна
  • Медики Шепетівки отримали новий сучасний реанімобіль
10:54, 24 січня 2023 р.

Медики Шепетівки отримали новий сучасний реанімобіль

Медики Шепетівки отримали новий сучасний реанімобіль

Ключі від автомобілів водіям «швидких» передали начальник ОВА Сергій Гамалій та депутати обласної ради Світлана Павлишина, Уляна Ткаченко та Володимир Поворозник. Про це повідомляє Хмельницька ОВА.

Автомобілі швидкої медичної допомоги класу С на базі Citroen Jumper отримали позитивні відгуки від працівників охорони здоров’я завдяки своїй ергономічності та технічним характеристикам. Машини обладнані дефібриляторами, електрокардіографами, пульсоксиметрами, інфузоматами, глюкометрами, стаціонарними балонами з киснем і портативними апаратами ШВЛ. Це дозволяє медикам проводити реанімаційні дії безпосередньо в кареті швидкої.

Також нові реанімобілі отримали медики з Городка та Дунаївців.

«Зараз для нас є важливою та безцінною будь-яка допомога та підтримка, а особливо коли вона стосується порятунку життя. Дякую відповідальному бізнесу та його клієнтам за таку важливу й вагому підтримку медичних закладів», – сказав Сергій Гамалій.

Окрім лікарів з Хмельниччини нові реанімобілі отримали їх колеги з прифронтових регіонів: Харківської та Миколаївської областей, а також Рівненщини, Чернігівщини, Івано-Франківщини, Закарпаття, Київщини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Реанімобіль #Хмельниччина
live comments feed...