• Головна
  • Нетішинська легкоатлетка Вікторія Ткачук в чеській Остраві оновила особистий рекорд
10:04, 3 лютого 2023 р.

В чеській Остраві на етапі Світового легкоатлетичного туру Вікторія Ткачук показала особистий рекорд.

Для однієї з лідерок збірної України, нетішинки Вікторії Ткачук – це перший старт зимового сезону. Перед початком сезону Вікторія розповіла про зміну тренера – відтепер спортсменка працює з особистим тренером чемпіонки Європи Фемке Бол.

400 метрів у приміщенні - перший виступ для Вікторії Ткачук на міжнародному турнірі за останні три роки. Востаннє вона змагалася ще в Італії, де посіла шосте місце з результатом 53.53 секунд - її особистий рекорд на той момент. В Остраві ж українка розпочала зимовий сезон з перемоги в своєму забігу, причому оновила свій найкращий особистий результат у кар'єрі. На фініші час бігунки склав 52.39 секунд. Свій попередній рекорд у приміщенні на цій дистанції вона покращила одразу на 1.14 секунд.

За підсумками результатів двох забігів Вікторія поступилася нідерландці Ліке Клавер та чешці Ладі Вондровій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію