• Головна
  • Нова пошта доставляє частину посилок безплатно: хто може скористатися послугою
18:51, 6 лютого 2023 р.

Нова пошта доставляє частину посилок безплатно: хто може скористатися послугою

Нова пошта доставляє частину посилок безплатно: хто може скористатися послугою

Клієнти Нової пошти останнім часом ремствують, що компанія неабияк підвищила вартість своїх послуг. І це справді так. Але при цьому Нова пошта щомісяця пересилає тонни вантажів взагалі безплатно.

Кому доступне відправлення посилок Новою поштою безплатно, та як стати учасником цієї програми, розповіла прес-служба поштового оператора у Facebook.

Ще у 2014 році Нова пошта впровадила у себе проект "Гуманітарна пошта", учасники якого можуть скористатися безкоштовною доставкою. Причому можна, як регулярно користуватися цією пільгою, так і отримати таку допомогу одноразово. "Гуманітарна пошта" – не для всіх, а лише для відправлення гуманітарних вантажів волонтерами.

На Новій пошті зазначають, що у 2022 році, з початком повномасштабної війни в Україні, кількість вантажів, які компанія безкоштовно доставила в рамках цього проекту, багаторазово зросла порівняно з попередніми роками. Так, якщо до початку війни за 8 років роботи цього проекту в Україну доставили не більше 20 тисяч тонн гуманітарки (тобто по 2,5 тис. тонн за рік), то з початку війни Нова пошта щомісяця безкоштовно переправляє близько 1,5 тис. тонн. І ще одне порівняння: до війни цією програмою користувалося 82 волонтерські організації, а тепер учасниками програми стали 640 організацій та фондів, які займаються гуманітарною допомогою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#нова пошта #доставка
live comments feed...