• Головна
  • 13 лютого світло майже не вимикатимуть
09:08, 13 лютого 2023 р.

13 лютого світло майже не вимикатимуть

13 лютого світло майже не вимикатимуть

Сьогодні, 13 лютого, Укренерго не запроваджує для Хмельниччини лімітів навантаження. Тому більшість області споживатиме електрику без погодинних відключень електрики. Останні лише можливі у північних громадах області через останню ворожу атаку. Про це повідомили у пресслужбі АТ «Хмельницькобленерго».

За її інформацією, на півночі області можливі відключення основних черг за графіком погодинних відключень. Однак вони здійснюватимуться лише к періоди максимального навантаження: з 8-ї до 11-ї та зі 17-ї до 22-ї.

«Решта області буде споживати електроенергію без погодинних відключень. Але ситуація в енергосистемі країни динамічна. У разі нових атак, суттєвого погіршення погодних умов чи інших факторів Укренерго може запровадити ліміт протягом дня», — наголосили в АТ «Хмельницькобленерго».

Також енергетики нагадують про важливість раціонального використання електроенергії, особливо у години максимального навантаження. Не варто вмикати одночасно всі прилади, адже це перевантажує мережу й може спричинити у ній технологічні пошкодження.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Світло #графік
live comments feed...