![](https://s.shepcity.com.ua/section/logo/upload/pers/279/logo.png?20240727)
09:08, 13 лютого 2023 р.
13 лютого світло майже не вимикатимуть
![13 лютого світло майже не вимикатимуть 13 лютого світло майже не вимикатимуть](/dist-assets/images/cap.jpg)
Сьогодні, 13 лютого, Укренерго не запроваджує для Хмельниччини лімітів навантаження. Тому більшість області споживатиме електрику без погодинних відключень електрики. Останні лише можливі у північних громадах області через останню ворожу атаку. Про це повідомили у пресслужбі АТ «Хмельницькобленерго».
За її інформацією, на півночі області можливі відключення основних черг за графіком погодинних відключень. Однак вони здійснюватимуться лише к періоди максимального навантаження: з 8-ї до 11-ї та зі 17-ї до 22-ї.
«Решта області буде споживати електроенергію без погодинних відключень. Але ситуація в енергосистемі країни динамічна. У разі нових атак, суттєвого погіршення погодних умов чи інших факторів Укренерго може запровадити ліміт протягом дня», — наголосили в АТ «Хмельницькобленерго».
Також енергетики нагадують про важливість раціонального використання електроенергії, особливо у години максимального навантаження. Не варто вмикати одночасно всі прилади, адже це перевантажує мережу й може спричинити у ній технологічні пошкодження.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
24 червня
13:00
28 травня
У Кам’янському продають легендарний завод: що він може
Новини компаній
17:00
21 березня
10:33
12 грудня 2023 р.
13:02
1 грудня 2023 р.
09:01
3 жовтня 2023 р.
16:54
29 вересня 2023 р.
live comments feed...