• Головна
  • Хмельницька легкоатлетка Марина Бех-Романчук стала бронзовим призером у потрійному стрибку на турнірі World Athletics Indoor Tour
12:04, 17 лютого 2023 р.

Хмельницька легкоатлетка Марина Бех-Романчук стала бронзовим призером у потрійному стрибку на турнірі World Athletics Indoor Tour у французькому місті Льєвен.

Змагання відбулися 15 лютого, а Марина продемонструвала вражаючий результат, стрибнувши на відстань 14,01 метра. Наша спортсменка зуміла переграти декількох сильних конкуренток, проте перемогу отримала кубинська легкоатлетка Ліадагміс Повеа з результатом 14,81 метра. Леяніс Перес-Ернандес, також з Куби, фінішувала другою з результатом 14,65 метра. Це вже друга медаль Марини Бех-Романчук на змаганнях серії World Athletics Indoor Tour у цьому році.

Хмельничанка продовжує демонструвати високий рівень підготовки та лідерство у своєму виді спорту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію