• Головна
  • Ветерани з інвалідністю можуть отримати по 16 тисяч гривень: як подати заявку
13:09, 17 лютого 2023 р.

Ветерани з інвалідністю можуть отримати по 16 тисяч гривень: як подати заявку

Ветерани з інвалідністю можуть отримати по 16 тисяч гривень: як подати заявку

В Україні 16 лютого стартував спільний проект Міністерства у справах ветеранів України та Червоного Хреста України з підтримки ветеранів війни, які отримали інвалідність І або ІІ групи внаслідок війни. Такі громадяни можуть отримати 16 тисяч гривень допомоги, подавши відповідну заявку.

Хто може отримати допомогу?

Отримати 16 тисяч гривень можуть повнолітні українці, яким надано статус особи з інвалідністю внаслідок війни І або ІІ групи, та відомості про яких внесені до Єдиного державного реєстру ветеранів війни. Платіж здійснюється одноразово на банківський рахунок заявника у розмірі 4 тисячі гривень на місяць. Виплати будуть здійснюватися протягом чотирьох місяців незалежно від отримання інших видів допомоги.

Як подати заявку

Громадяни можуть подати заявку на отримання грошової допомоги на сайті eveteran.gov.ua. Для реєстрації необхідний електронний підпис.

1. Зайдіть на сторінку веб-сайту eveteran.gov.ua.
2. Щоб розпочати, перейдіть за посиланням "Надання підтримки особам з інвалідністю внаслідок війни".
3. Пройдіть електронну ідентифікацію та автентифікацію з використанням інтегрованої системи електронної ідентифікації, електронного підпису, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису.
4. Перевірте своє прізвище, ім'я, по-батькові, реєстраційний номер облікової картки платника податків та зазначте свій міжнародний номер банківського рахунку IBAN, номер телефону та адресу електронної пошти.

"Якщо у вас немає банківського гривневого рахунку, ви можете відкрити його в одному з банків на вибір та дізнатися його міжнародний номер IBAN. Якщо міжнародний номер банківського рахунку IBAN змінився, необхідно подати нову заяву на веб-сайті eveteran.gov.ua", — наголошують у Мінветеранів. 

5. Перед тим, як надіслати заяву, повторно перевірте свої дані та надайте згоду на обробку та передачу даних про себе для отримання грошової допомоги від міжнародної організації.

6. Заяву буде надіслано до Мінветеранів, де буде верифіковано наявність статусу ветерана війни — особи з інвалідністю І або ІІ групи заявника в Єдиному державному реєстрі ветеранів війни. Якщо особа відповідає цьому критерію, тоді дані заявника в автоматичному режимі передаються до Червоного Хреста України для подальшої виплати грошової допомоги на вказаний у заяві банківський рахунок.

Зазначається, що повідомлення про нарахування або відмову не буде надсилатися заявникам з міркувань безпеки даних ветеранів війни. Тому, у разі неотримання виплати у зазначений термін, громадянам радять телефонувати до Мінветеранів за номером: +380636889596.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ветеран #допомога
live comments feed...