• Головна
  • У Київстар зростуть ціни на деякі тарифи
11:11, 20 лютого 2023 р.

У Київстар зростуть ціни на деякі тарифи

У Київстар зростуть ціни на деякі тарифи

Мобільний оператор Київстар звернувся до українців з важливою новиною. Річ у тім, що оператор планує підняти вартість на деякі тарифи. Але стосується це не всіх, але лише тих абонентів, у кого умови не змінювалися 2 або більше роки.

Нагадуємо, що з початку війни оператор не піднімав ціни на вартість своїх тарифів. Оператор просить зрозумінням поставитися до підняття цін, аби надалі мати можливість забезпечувати зв’язком українців.

У Київстар зростуть ціни на деякі тарифи, фото-1

“Навпаки, з 24 лютого ми надали безоплатні послуги та бонуси на понад 570 млн грн. Активно відновлюємо зруйновану мережу, будуємо нові базові станції. Для чого спочатку року інвестували вже 3,5 млрд грн. Разом зі зміною ціни, наші абоненти отримають більше мобільного інтернету Завдяки цим змінам протягом 2023 року ми зможемо забезпечити абонентів мобільним зв’язком та інтернетом, відновлювати мережу на звільнених територіях. При цьому, наші абоненти, якщо їм не підходять нові умови їх тарифу, можуть змінити його на будь-який інший безкоштовно”, – додають в компанії «Київстар».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#київстар #тариф
live comments feed...