• Головна
  • Шепетівська вихованка здобула срібло з легкої атлетики на відкритій першості міста Старокостянтинів
15:04, 21 лютого 2023 р.

Шепетівська вихованка здобула срібло на відкритій першості міста Старокостянтинів, про це повідомляють у Шепетівській КДЮСШ.

Учасники десятого міжобласного Меморіалу та відкритої першості міста Старокостянтинів з легкої атлетики пам'яті Героя України, Героя Небесної Сотні С.М. Бондарчука змагалися 18 лютого 2023 року. Команда Шепетівської КДЮСШ була серед учасників та представляла місто Шепетівку на цих змаганнях. Команда була представлена 6-ма спортсменами разом з тренером Іванюком Миколою Миколайовичем.

У підсумку змагань, Гончарук Юлія зайняла друге місце на дистанції 60 метрів. Вона показала гарний результат та змогла здобути срібну медаль на цих змаганнях. Цей результат є великим досягненням для Шепетівської КДЮСШ та всієї команди легкоатлетів.

Вітаємо Юлію та всю команду Шепетівської КДЮСШ з їх вдалим виступом на відкритій першості міста Старокостянтинів. Це великий успіх, який ще раз підтверджує високий рівень спортивного майстерності у Шепетівці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію