![](https://s.shepcity.com.ua/section/logo/upload/pers/279/logo.png?20240727)
15:48, 6 квітня 2023 р.
Нетішинські кікбоксери виступили на Чемпіонаті України з кікбоксингу WAKO
![Нетішинські кікбоксери виступили на Чемпіонаті України з кікбоксинг... Нетішинські кікбоксери виступили на Чемпіонаті України з кікбоксингу WAKO](/dist-assets/images/cap.jpg)
П'ятеро нетішинських кікбоксерів взяли участь у Чемпіонаті України з кікбоксингу WAKO серед юніорів, юнаків та дітей, який відбувся минулого тижня у місті Бровари. Змагання зібрали понад тисячу спортсменів з різних куточків країни, що зробило їх масштабними та запальними.
Тренер нетішинських кікбоксерів Марина Чужмарова відзначила, що для багатьох з її учнів це був перший досвід виступу на такому рівні, однак серед них є ті, хто вже має змагальний досвід, зокрема Єфремова Мирослава та Горецький Денис.
Ковальчук Денис та Петровський Юрій зайняли п'яте місце в своїх категоріях (-40 кг/лоу-кік та -51 кг/лоу-кік відповідно). Це гарний результат для юних спортсменів, які показали свої вміння на змаганнях з таким високим рівнем конкуренції.
Вітаємо спортсменів з їх успіхами та бажаємо їм нових перемог на майбутніх змаганнях. Ми також хочемо подякувати ЗСУ за можливість брати участь у спортивних заходах та представляти Шепетівщину на спортивній арені.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
24 червня
13:00
28 травня
У Кам’янському продають легендарний завод: що він може
Новини компаній
17:00
21 березня
10:33
12 грудня 2023 р.
13:02
1 грудня 2023 р.
09:01
3 жовтня 2023 р.
16:54
29 вересня 2023 р.
live comments feed...