• Головна
  • Мера Тернополя будуть судити за отримання премій під час війни
11:25, 10 квітня 2023 р.

Мера Тернополя будуть судити за отримання премій під час війни

Мера Тернополя будуть судити за отримання премій під час війни

Про це свідчать дані судового реєстру. Надалу інкримінують порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Обвинувачем виступає Тернопільська обласна прокуратура. Справу розгляну Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області.
За адмінправопорушення Надалу загрожує штраф від 1700 до 6800 гривень (ч. 1 ст. 1727 КУпАП). 

Особа, щодо якої складено протокол про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, може бути відсторонена від виконання службових повноважень за рішенням керівника органу (установи, підприємства, організації), в якому вона працює, до закінчення розгляду справи судом (ч. 5 ст. 65¹ Закону).

У разі закриття провадження у справі про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, у зв’язку з відсутністю події або складу адміністративного правопорушення особі, відстороненій від виконання службових повноважень, відшкодовується середній заробіток за час вимушеного прогулу, зумовленого таким відстороненням.

Мер Тернополя Надал, якого НАЗК звинувачує у корупції, за рік війни отримував понад 70 тис. грн щомісяця.

Надал відкидає звинувачення НАЗК у нарахуванні собі максимальних премій під час війни.

Національне агентство з питань запобігання корупції просить суд оштрафувати мера Тернополя Сергія Надала за те, що він надавав собі різні види допомоги та преміював себе у максимальних розмірах під час війни.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тернопіль #мер #обвинувачення
live comments feed...