• Головна
  • Завтра, 12 квітня, у Музеї пропаганди у Шепетівці відкриється виставка "Рашизм – це…"
14:01, 11 квітня 2023 р.

Завтра, 12 квітня, у Музеї пропаганди у Шепетівці відкриється виставка "Рашизм – це…"

Організатори проєкту намагатимуться показати природу рашизму та розкрити характерні риси путінського режиму, зокрема, привернути увагу до злочинів Росії з минулого та з російсько-української війни.

Виставка містить історичні паралелі та факти, що розкривають суть російського режиму та його методи реалізації політики. Автори проєкту наголошують на тому, що поняття "рашизм" описує сукупність ідей і практик, притаманних Росії.

Заступниця директора Національного музею Революції Гідності, Ольга Сало, одна з ініціаторів виставки, зазначила, що російський режим створив образ країни з високим рівнем культури, привласнюючи найкраще у поневолених народів. Однак за цим міфом ховається паразитування на чужих культурах та історії, їхнє нищення.

Співробітник Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки, Максим Майоров, який є одним зі співавторів та організаторів виставки, додав, що поняття "рашизм" має історичних попередників, таких як сталінізм та нацизм, і він повторюється у ХХІ столітті. Росія не переосмислила свого тоталітарного минулого, і це призвело до рецидиву зла, яке можна побачити у злочинах, які коять російські окупанти в Україні.

Організатори виставки закликають відвідувачів до ретельного роздуму над тим, що робити, щоб запобігти поширенню таких ідей та практик. Виставка не тільки показує проблему, але й надає можливість зрозуміти її глибини та знайти шляхи вирішення.

Відкриття виставки відбудеться 12 квітня в Музей пропаганди у Шепетівці. Виставка буде проходити до 29 травня та буде доступна для відвідування всім бажаючим. Організатори сподіваються, що цей проєкт допоможе поширити свідомість про проблему расизму та націоналізму в Україні та світі, та стане важливим кроком у забезпеченні миру та взаєморозуміння між народами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#виставка #рашизм #музей пропаганди
live comments feed...