• Головна
  • Хмельничанка виборола дві бронзові медалі на чемпіонаті Європи з важкої атлетики
16:56, 16 квітня 2023 р.

Ангеліна Ломачинська виступає у ваговій категорії до 49 кілограмів.

Вчора, 15 квітня, у столиці Вірменії стартував чемпіонат Європи з важкої атлетики. Перший день змагань для збірної України став медальним. Дві бронзові нагороди здобула спортсменка з Хмельницького Ангеліна Ломачинська. Про це повідомили у Національному олімпійському комітеті України.

За словами його представників, Ангеліна Ломачинська виступає у ваговій категорії до 49 кілограмів. У перший день чемпіонату вона здобула одразу дві бронзові медалі: у ривку 81 кілограм і за сумою двоборства — 176 кілограмів.

«Вітаємо з медальним почином і бажаємо успішного продовження змагань», — зазначили в НОК України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію