• Головна
  • На Шепетівщині надзвичайники разом із лісівниками провели тактико-спеціальне навчання з ліквідації лісової пожежі
12:13, 28 квітня 2023 р.

На Шепетівщині надзвичайники разом із лісівниками провели тактико-спеціальне навчання з ліквідації лісової пожежі

На Шепетівщині надзвичайники разом із лісівниками провели тактико-спеціальне навчання з ліквідації лісової пожежі
27 квітня, на території філії Шепетівське лісове господарство державного спеціалізованого лісогосподарського підприємства "Ліси України", надзвичайники разом із лісівниками провели тактико-спеціальне навчання з ліквідації умовної лісової пожежі.
Екстрені служби тренувалися гасити загоряння різними методами – за допомогою ранцевих оприскувачів, трактора з плугом для оборювання крайки лісової пожежі та, звичайно ж, з пожежно-рятувального автомобіля.
На місці події працювала Мобільна оперативна група Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області. Вона здійснювала координацію сил та засобів ДСНС, проводила аеророзвідку та за допомогою супутникової платформи Starlink у реальному часі транслювала на Оперативно-координаційний центр хід ліквідації пожежі. Така робота була проведена задля оперативності передачі даних та прийняття відповідних управлінських рішень.
Навчання покликані підвищити спроможність підрозділів ДСНС та лісових господарств до оперативного та чіткого реагування на пожежі в лісових масивах і посилити взаємодію між оперативними службами.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#МНС #навчання #шепетівщина
live comments feed...