• Головна
  • Збірна команда Хмельницької області показала вражаючі результати на чемпіонаті України з бойового самбо
12:44, 4 травня 2023 р.

Хмельницька область може пишатися своїми спортсменами, які успішно виступили на чемпіонаті України з бойового самбо в розділі "Лайт", що проходив з 28 по 30 квітня у Києві. Змагання зібрали 350 учасників з усієї країни. Збірна команда Хмельницької області показала вражаючі результати, посівши третє командне місце серед чоловіків, перше командне місце серед жінок, юніорок та юначок, а також друге командне місце серед старших юнаків.

У змаганнях брали участь найсильніші спортсмени, тому перемоги і призові місця здобувати не просто. Збірна команда Хмельницької області виявилася однією з найуспішніших на турнірі, здобувши 4 перших, 9 других та 8 третіх місць. Це була неймовірна робота і віддача наших спортсменів, які підійшли до змагань з максимальною відповідальністю та зосередженістю.

Вітаємо чемпіонів, призерів та тренерів з успішним виступом на чемпіонаті України та бажаємо нових перемог. Дякуємо воїнам ЗСУ за можливість тренуватись та виступати на змаганнях. Все буде УКРАЇНА!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію