![](https://s.shepcity.com.ua/section/logo/upload/pers/279/logo.png?20240727)
12:44, 4 травня 2023 р.
Збірна команда Хмельницької області показала вражаючі результати на чемпіонаті України з бойового самбо
![Збірна команда Хмельницької області показала вражаючі результати на... Збірна команда Хмельницької області показала вражаючі результати на чемпіонаті України з бойового самбо](/dist-assets/images/cap.jpg)
Хмельницька область може пишатися своїми спортсменами, які успішно виступили на чемпіонаті України з бойового самбо в розділі "Лайт", що проходив з 28 по 30 квітня у Києві. Змагання зібрали 350 учасників з усієї країни. Збірна команда Хмельницької області показала вражаючі результати, посівши третє командне місце серед чоловіків, перше командне місце серед жінок, юніорок та юначок, а також друге командне місце серед старших юнаків.
У змаганнях брали участь найсильніші спортсмени, тому перемоги і призові місця здобувати не просто. Збірна команда Хмельницької області виявилася однією з найуспішніших на турнірі, здобувши 4 перших, 9 других та 8 третіх місць. Це була неймовірна робота і віддача наших спортсменів, які підійшли до змагань з максимальною відповідальністю та зосередженістю.
Вітаємо чемпіонів, призерів та тренерів з успішним виступом на чемпіонаті України та бажаємо нових перемог. Дякуємо воїнам ЗСУ за можливість тренуватись та виступати на змаганнях. Все буде УКРАЇНА!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
24 червня
13:00
28 травня
У Кам’янському продають легендарний завод: що він може
Новини компаній
17:00
21 березня
10:33
12 грудня 2023 р.
13:02
1 грудня 2023 р.
09:01
3 жовтня 2023 р.
16:54
29 вересня 2023 р.
live comments feed...