![](https://s.shepcity.com.ua/section/logo/upload/pers/279/logo.png?20240727)
09:50, 5 травня 2023 р.
На Хмельниччині оштрафували жінку, син якої показував непристойні жести вчителю
![На Хмельниччині оштрафували жінку, син якої показував непристойні ж... На Хмельниччині оштрафували жінку, син якої показував непристойні жести вчителю](/dist-assets/images/cap.jpg)
До цього жінка вже притягувалася до адміністративної відповідальності за невиконання обов'язків щодо виховання дітей. Тоді справа стосувалася її доньки, яка втекла з дому в невідомому напрямку.
Протокол склали на матір, оскільки школяреві ще не виповнилось 14 років і він не може нести адміністративну відповідальність. Вона свою провину визнала. Про це йдеться в постанові суду.
Як йдеться у постанові Старокостянтинівського райсуду, інцидент стався 23 березня у одній зі шкіл міста. Під час виконання контрольної роботи на уроці хімії семикласник показував непристойні жести у бік вчителя. Зазначається, що подібне він вчиняв неодноразово. Декілька вчителів у письмових поясненнях підтвердили, що учень часто порушує дисципліну і не реагує на зауваження.
Суд визнав матір винною за ч. 2 ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей). На неї наклали штраф — 1700 грн. А ще з неї стягнули на користь держави понад 500 грн судового збору.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
24 червня
13:00
28 травня
У Кам’янському продають легендарний завод: що він може
Новини компаній
17:00
21 березня
10:33
12 грудня 2023 р.
13:02
1 грудня 2023 р.
09:01
3 жовтня 2023 р.
16:54
29 вересня 2023 р.
live comments feed...