![](https://s.shepcity.com.ua/section/logo/upload/pers/279/logo.png?20240727)
21:19, 11 травня 2023 р.
До старокостянтинівця на весілля завітав Валерій Залужний
![До старокостянтинівця на весілля завітав Валерій Залужний До старокостянтинівця на весілля завітав Валерій Залужний](/dist-assets/images/cap.jpg)
Привітав із одруженням ветерана російсько-української війни, призера "Ігор Нескорених" Максима Єрмохіна і його обраницю Катерину сам Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний.
Про це на своїй сторінці в соцмережі розповів Максим.
Ми створили сімʼю. Довго готувались, чекали, старались для того щоб це зробити. І от момент цей відбувся. Дуже хотілось щоб цей момент здійснила особлива людина. І це вийшло: Валерій Федорович погодився. Тепер у початках нашої сімʼї стоїть легендарна людина, яка є прикладом особисто для мене і, я впевнений, для всіх інших, - написав він.
![До старокостянтинівця на весілля завітав Валерій Залужний, фото-1 До старокостянтинівця на весілля завітав Валерій Залужний, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Нагадаємо, що минулого року Максим Єрмохін у складі збірної України брав участь у Warrior Games - міжнародному спортивному змаганні в паралімпійському стилі, до участі в якому залучають лише ветеранів війни, які отримали травмування. На Іграх Нескорених Максим виборов призові місця у трьох забігах: 2 місце на дистанції 100 м, 3 місце – 200 м, 2 місце в естафеті 4х100.
![До старокостянтинівця на весілля завітав Валерій Залужний, фото-2 До старокостянтинівця на весілля завітав Валерій Залужний, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
24 червня
13:00
28 травня
У Кам’янському продають легендарний завод: що він може
Новини компаній
17:00
21 березня
10:33
12 грудня 2023 р.
13:02
1 грудня 2023 р.
09:01
3 жовтня 2023 р.
16:54
29 вересня 2023 р.
live comments feed...