• Головна
  • За результатами обстрілу Хмельниччини ворог міг спостерігати через камери відеоспостереження
10:30, 17 травня 2023 р.

За результатами обстрілу Хмельниччини ворог міг спостерігати через камери відеоспостереження

За результатами обстрілу Хмельниччини ворог міг спостерігати через камери відеоспостереження

Місцеві адміністрації мають вирішити проблему роботи камер відеоспостереження під час ракетних атак, щоб ворог не міг спостерігати наживо за роботою української ППО.

Про це заявив речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

«В нашій ситуації, коли в країні є воєнний стан, думаю, що буде зроблено певні корективи з військовими адміністраціями, коли є робота ППО, коли є загроза того, що буде витік інформації, думаю, що органи військової адміністрації підкорегують, щоб синхронізовано якось не давати ворогу можливості в режимі онлайн спостерігати за бойовою роботою наших систем ППО», – зазначив Ігнат.

Він закликав громадян бути більш відповідальними, дбати про свою безпеку і не виставляти відео роботи української ППО.

Разом з тим, Ігнат наголосив на необхідності працювати не лише з державними, а й з комерційними установами в цьому питанні.

«Із камерами щодо онлайн, треба не лише з державними інституціями працювати, тому що камери сьогодні є і на комерційних структурах, на заправках, на різних закладах. Треба теж з цим попрацювати», – вважає він.

«Найбільш неприємно дивує у нещодавніх обстрілах Хмельницького та Києва, що майже миттєво в мережі з’являються відеозаписи навіть не телефонів, а з стаціонарних камер спостереження, які миттєво дають якісну картинку щодо результатів ураження складу боєприпасів, наприклад, у Хмельницькому. Цікаво, що камери наведені не на якийсь об’єкт – вхід до квартири наприклад, а загалом на місто, саме щоб фіксувати усе що відбувається» – зазначив журналіст Юрій Бутусов.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#обстріли #відеокамери
live comments feed...