![](https://s.shepcity.com.ua/section/logo/upload/pers/279/logo.png?20240727)
11:53, 10 червня 2023 р.
Депутат з Шепетівщини загинув на війні
Під час виконання бойового завдання загинув військовий із Шепетівщини Олександр Бобров. До повномасштабного вторгнення він був головою фракції партії “Громадянська позиція” у Полонській міській раді.
![Депутат з Шепетівщини загинув на війні, фото-1 Депутат з Шепетівщини загинув на війні, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Трагічна звістка про загибель надійшла 8 червня. Боєць загинув у бою в Запорізькій області. Він воював у 47-й окремій механізованій бригаді “Магура”.
Про загибель однопартійця повідомив у соціальних мережах голова Координаційної ради партії Володимир Гірняк.
Земляки Олександра також висловлюють слова скорботи з приводу втрати товариша.
Колега, депутатка Полонської міськради Борозенна Любов Наумівна розповідає, що її колега пішов до територіальної оборони, а згодом – на фронт з першого дня повномасштабного вторгнення.
ЛЮДИНА, ПАТРІОТ, БОРЕЦЬ за справедливість! Людина, у якої завжди були роставлені приорітети, мав чітку громадянську позицію і навчав цього інших! Завжди переймався проблемами і потребами інших і завжди старався допомогти! Був справжнім ДРУГОМ!!! Безмежна біль втрати і невимовний сум! Полонська громада втратила одного з дуже не багатьох своїх синів, кому вона була по справжньому не байдужа і важлива! – відгукується про загиблого Наталя Коркішко.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
24 червня
13:00
28 травня
У Кам’янському продають легендарний завод: що він може
Новини компаній
17:00
21 березня
10:33
12 грудня 2023 р.
13:02
1 грудня 2023 р.
09:01
3 жовтня 2023 р.
16:54
29 вересня 2023 р.
live comments feed...