![](https://s.shepcity.com.ua/section/logo/upload/pers/279/logo.png?20240727)
13:11, 22 червня 2023 р.
Вікторія Ткачук з Нетішина - переможниця в бігу на 400 метрів із бар'єрами на Європейських іграх-2023
![Вікторія Ткачук з Нетішина Вікторія Ткачук з Нетішина](/dist-assets/images/cap.jpg)
Вікторія Ткачук з Нетішина
Віце-чемпіонка Європи Вікторія Ткачук привела до перемоги в командних змаганнях з легкої атлетики на Європейських іграх-2023 у Польщі. Спортсменка виступала за Україну в бігу на 400 метрів з бар'єрами в другому дивізіоні.
Європейські ігри-2023 цього року також мають статус командного чемпіонату Європи з легкої атлетики, де збірна України виступає в другому дивізіоні. В особистому чемпіонаті медалі будуть вручені за підсумками виступів у всіх трьох дивізіонах.
Ткачук стартувала в забігу A, де з успіхом виборола перше місце зі значним відривом від суперниць, подолавши дистанцію за 55,87 секунди. Її успішний виступ приніс команді України 16 очок у боротьбі за вихід до першого дивізіону командного Євро. Згідно з правилами, три найкращі команди другого дивізіону отримають право виступу в першому. На момент виступу Ткачук, Україна займала друге місце у своєму дивізіоні.
24 червня в цій дисципліні відбудуться змагання бігунок у першому дивізіоні. Чекаємо на продовження боротьби та бажаємо успіху Вікторії Ткачук, вихованці КДЮСШ ППО ХАЕС Нетішина!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
24 червня
13:00
28 травня
У Кам’янському продають легендарний завод: що він може
Новини компаній
17:00
21 березня
10:33
12 грудня 2023 р.
13:02
1 грудня 2023 р.
09:01
3 жовтня 2023 р.
16:54
29 вересня 2023 р.
live comments feed...