![](https://s.shepcity.com.ua/section/logo/upload/pers/279/logo.png?20240727)
10:50, 30 червня 2023 р.
В Шепетівці затримано злодія, який викрав кущі троянд перед Будинком культури
![В Шепетівці затримано злодія, який викрав кущі троянд перед Будинко... В Шепетівці затримано злодія, який викрав кущі троянд перед Будинком культури](/dist-assets/images/cap.jpg)
Нещодавно до Шепетівського райуправління поліції надійшло звернення від ремонтно-експлуатаційного підприємства про крадіжку квітів з клумби перед Шепетівським міським Будинком культури. Завдяки тому, що в місті уже кілька років діє система відеоспостереження "Безпечне місто", встановлена в рамках реалізації спільних заходів поліції та громади задля створення безпечного середовища, дільничні офіцери поліції швидко змогли встановити особу зловмисника.
Як повідомляє Шепетівське районне управління поліції, ним виявився 51-річний житель с.Судилків. Мотиви свого вчинку він пояснити не зміг. Тепер ведеться кримінальне провадження, готується рішення про винесення обвинувачення.
В майбутньому шепетівчани планують розширити систему відеоспостереження – камери охоплюватимуть місця масового трафіку людей. Це дасть змогу оперативно реагувати на порушення громадського порядку та забезпечувати безпеку громадян на належному рівні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
24 червня
13:00
28 травня
У Кам’янському продають легендарний завод: що він може
Новини компаній
17:00
21 березня
10:33
12 грудня 2023 р.
13:02
1 грудня 2023 р.
09:01
3 жовтня 2023 р.
16:54
29 вересня 2023 р.
live comments feed...