• Головна
  • День здоров’я" в Шепетівці: безкоштовні медичні послуги, вакцинація та просвітництво у Європейський тиждень громадського здоров’я
13:33, 30 червня 2023 р.

День здоров’я" в Шепетівці: безкоштовні медичні послуги, вакцинація та просвітництво у Європейський тиждень громадського здоров’я

День здоров’я" в Шепетівці: безкоштовні медичні послуги, вакцинація та просвітництво у Європейський тиждень громадського здоров’я

29 червня в Шепетівці відбувся "День здоров’я", організований Хмельницьким обласним центром контролю та профілактики хвороб у співпраці з Шепетівським центром первинної медико-санітарної допомоги та Шепетівським відділенням Червоного хреста.

Мешканці громади мали можливість безкоштовно отримати ряд медичних послуг, а також дізнатися більше про профілактику захворювань і здоровий спосіб життя. Подія відбулася в рамках Європейського тижня громадського здоров’я.

За три години фахівці у вакцинобусі, отриманому в рамках співпраці з міжнародними партнерами, провели вакцинацію проти дифтерії, правцю та COVID-19. Наголошується, що основну кількість вакцинованих склали люди старшого віку.

Додатково, близько 100 громадянам виміряли тиск, кисень у крові та визначили індекс маси тіла. 56 осіб перевірили на рівень глюкози в крові, при цьому у 6% випадків люди дізнались про високий рівень глюкози вперше. Проведено тестування на ВІЛ, гепатити В та С, позитивні результати не зафіксовано.

Мобільна медико-психологічна бригада Червоного Хреста надала консультації лікарем загальної практики та психологом, а також роздавала ліки. Було визначено індекс маси тіла, з яким 12 осіб виявили завищене значення. Відвідувачам також демонстрували шкоду від тютюнопаління за допомогою імітатора технічного механічного курця.

Учасники "Дня здоров'я" під керівництвом досвідченого тренера також ознайомились з методом скандинавської ходьби - ефективного та доступного способу підтримки фізичного здоров'я, особливо для громадян похилого віку.

"День здоров'я" став значною подією, що спрямована на підтримку здорового способу життя та профілактику хвороб серед мешканців Шепетівки. Організатори сподіваються, що такі заходи стануть регулярними та поширяться у громадах Шепетівщини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#здоров'я #послуги #червоний хрест
live comments feed...