• Головна
  • Лідером за кількістю переходів до ПЦУ залишається Хмельниччина
10:00, 12 серпня 2022 р.

Лідером за кількістю переходів до ПЦУ залишається Хмельниччина

Лідером за кількістю переходів до ПЦУ залишається Хмельниччина

В Україні двадцять одна громада за два тижні залишила упц московського патріархату і перейшла до Православної Церкви України. Лідером за кількістю переходів залишається Хмельницька область, повідомляє РІСУ.

Майже половина громад – з цієї області.

Так, 21 липня начальник Хмельницької ОВА Сергій Гамалій підписав розпорядження про реєстрацію статуту релігійної громади Свято-Пантелеймонівського храму с. Грим’ячка Хмельницького району Хмельницької області у новій редакції.

26 липня він же підписав ще чотири розпорядження про реєстрацію нових редакцій статутів релігійних організацій: громади Свято-Покровського храму с. Колибань Хмельницького району Хмельницької єпархії; громади святого рівноапостольного князя Володимира с. Проскурівка  Ярмолинецького району Хмельницької області; громади Успіння Пресвятої Богородиці села П’ятничани Кам’янець-Подільського району Хмельницької області; громади Свято-Успенського храму с. Катеринівка Хмельницького району Хмельницької області.

7 серпня відбулись парафіяльні збори ще у двох селах Білогірської ТГ на Хмельниччині щодо зміни підлеглості з УПЦ МП в ПЦУ. Так у с. Варивідки (церква Воздвиження Хреста Господнього) одноголосним рішенням вирішено приєднатись до складу Хмельницької єпархії ПЦУ разом з настоятелем.

А у с. Сушівці (церква св. Миколая), де до складу парафії також входить с. Водички, більшістю голосів громади також прийнято рішення долучитись до ПЦУ, священник на збори не з’явився.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...