• Головна
  • Реконструкцію лінії електропередачі від Хмельницької АЕС до Жешува завершать до 8 грудня
09:26, 12 вересня 2022 р.

Реконструкцію лінії електропередачі від Хмельницької АЕС до Жешува завершать до 8 грудня

Реконструкцію лінії електропередачі від Хмельницької АЕС до Жешува завершать до 8 грудня

Президент Володимир Зеленський доручив до грудня завершити реконструкцію лінії електропередачі від Хмельницької АЕС до польського міста Жешува.

Про це він зазначив у своєму вечірньому відеозверненні.

Доручив прискорити реконструкцію лінії електропередачі від Хмельницької АЕС до польського міста Жешува – першого Міста-рятівника. Дякую тобі, Жешуве. Нагадаю, що це особливе звання було присвоєне Жешуву ще навесні за надзвичайно вагому допомогу Україні. Маємо завершити до 8 грудня цю реконструкцію й забезпечити Польщу необхідним обсягом електрики, - сказав Президент.

Зеленський додав, що це було однією з домовленостей, які було досягнуто під час перемовин 9 вересня з головою уряду Польщі Моравецьким.

Я провів, як і обіцяв йому, нараду щодо питань підтримки наших польських братів протягом цієї осені й зими, нашої енергетичної співпраці з Польщею, - зазначив Президент.

Зеленський також поінформував, що доручив Кабміну опрацювати можливість термінового постачання Польщі 100 тисяч тонн енергетичного вугілля уже зараз.

Ми маємо на цей час достатні обсяги для себе й можемо допомогти нашим братам підготуватися до цієї зими, - сказав Президент.

Як повідомлялося, Президент Володимир Зеленський 9 вересня під час спільної пресконференції з Президентом Латвії Егілсом Левітсом та Прем’єр-міністром Польщі Матеушем Моравецьким запевнив у наданні з боку України допомоги Польщі задля виходу з майбутніх енергетичних ризиків і викликів.

Нагадаємо, 7 вересня Кабінет Міністрів повністю заборонив експорт вугілля українського видобутку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Шепетівка #сайт міста #новини
live comments feed...