• Головна
  • У Шепетівці двоє шахраїв привласнили гроші за послугу «муніципальна няня»
11:12, 13 вересня 2022 р.

У Шепетівці двоє шахраїв привласнили гроші за послугу «муніципальна няня»

У Шепетівці двоє шахраїв привласнили гроші за послугу «муніципальна няня»

У Шепетівці суд засудив чоловіка і жінку за шахрайство. Обвинувачені привласнили бюджетні кошти, які виділялися на надання послуги “муніципальна няня”. Кожен з шахрпаїв заплатить по 17 тисяч гривень штрафу. Про це йдеться у вироку Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області.

За даними суду, у грудні 2021 року чоловік та жінка домовилися заволодіти бюджетними грошима за нібито надання послуг “муніципальної няні”.

За даними суду, чоловік розповів жінці про можливість отримання компенсації від держави за послуги «муніципальна няня» для догляду за дітьми до трьох років, а також повідомив, яким чином та які документи необхідно для цього оформити. Він також зазначив, що гроші у вигляді компенсації за послугу «муніципальна няня» можна поділити між собою, при цьому самі послуги фактично можна не надавати.

Жінка погодилася на таку пропозицію.

В результаті вона щомісячно отримувала від держави компенсацію за надання послуг муніципальної няні у сумі 4200 гривень щомісячно. Хоча де-факто такі послуги не надавалися. Жінка надавала документи для отримання компенсації, навіть, в той час, коли перебувала за кордоном.

Варто зазначити, що чоловік, щоразу коли отримував платіж від жінки, повертав їй 3200 гривень, а 1000 гривень залишав собі.

Таким чином, шахраї заволоділи державними коштами у сумі 16800 гривень. Після затримання вони ці гроші повернули державі. Окрім того, кожен з них має сплатити штраф у сумі 17 тисяч гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#шепетівка #новини #сайт міста
live comments feed...