![](https://s.shepcity.com.ua/section/logo/upload/pers/279/logo.png?20240727)
12:03, 23 листопада 2022 р.
Спортсменки з Хмельниччини вибороли нагороди на чемпіонаті світу з пауерліфтінгу
Чергові здобутки наших спортсменів на чемпіонаті світу з пауерліфтингу З 14 по 20 листопада у місті Віборг (Данія) відбувся чемпіонат світу з пауерліфтингу серед дорослих. У складі збірної команди України Хмельницьку область приставляли спортсменки з м. Кам’янця-Подільського, повідомляє Хмельницька державна адміністрація.
Біла Тетяна, у ваговій категорії до 47 кг з результатом 445 кг у сумі триборства, завоювала срібло. Спортсменка у присіданні підкорила 180 кг, що тепер вважається новим рекордом України, та здобула малу срібну нагороду у цій вправі. У жимі впоралась з вагою 105 кг і виборола малу бронзу. Тягу вихованка Вадима Воронецького та Сергія Білого закінчила з результатом 160 кг. А 445 кг у сумі тепер теж є новим рекордом України у цій категорії.
Мельник Тетяні у ваговій категорії до 76 кг не підкорилась перша змагальна вправа, але спортсменка, проявивши характер та волю до перемоги, виборола малу золоту медаль у жимі з результатом 182,5 кг та срібло у тязі 220 кг (тренер Валерій Мельник).
У командному заліку чоловіча і жіноча збірні України завоювали перші місця чемпіонату світу.
Вітаємо спортсменів та тренерів з тріумфальною перемогою! Дякуємо Збройним Силам України за можливість готуватись та гідно представляти нашу державу на світовій арені,- йдеться уповідомленні
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
24 червня
13:00
28 травня
У Кам’янському продають легендарний завод: що він може
Новини компаній
17:00
21 березня
10:33
12 грудня 2023 р.
13:02
1 грудня 2023 р.
09:01
3 жовтня 2023 р.
16:54
29 вересня 2023 р.
live comments feed...