• Головна
  • На автошляхах Хмельниччини фіксують збільшення випадків завдання шкоди засобам організації дорожнього руху
20:15, 25 січня 2023 р.

На автошляхах Хмельниччини фіксують збільшення випадків завдання шкоди засобам організації дорожнього руху

Впродовж осіннього-зимового періоду значно почастішали випадки пошкодження технічних засобів організації дорожнього руху, елементів облаштування доріг та штучних споруд на них внаслідок дорожньо-транспортних пригод, причинами яких стають недотримання безпечної швидкості руху, порушення правил випередження чи обгону, неврахування дорожньої обстановки. 

Підрядні шляхові організації вживають усіх необхідних дій задля якнайшвидшого відновлення нормальної дорожньої обстановки, адже відсутність того або іншого елемента засобів регулювання дорожнього руху створює аварійно-небезпечну ситуацію на дорогах, що спричиняє реальну загрозу життю водіїв транспортних засобів і пішоходів.  

Відповідальність за протиправні діяння, які завдали майнової шкоди державі в особі балансоутримувача доріг загального користування передбачена статтями 124 КУпАП та 185, 194 ККУ. 

Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області вкотре звертається до всіх учасників дорожнього руху з вимогою дбайливо ставитися до елементів обстановки доріг, усіляко сприяти її збереженню, попереджаючи виникнення надзвичайних ситуацій, зберігаючи тим самим своє та чуже життя, і вживаючи заходів для упередження витрат держави та приватних осіб на усунення шкоди.  

Пам’ятайте - якісна, відремонтована дорога з рівним покриттям не робить з Вас вправного гонщика, який може з легкістю впоратися з раптовими дорожніми складнощами. Висока швидкість, поза межами дозволених ПДР показників, не вибачає фатальних помилок та може мати непоправні наслідки для здоров’я та життя, і в решті - завдає майнової шкоди державі.  У разі виявлення пошкоджень технічних засобів організації дорожнього руху на автомобільних дорогах області, що можуть загрожувати безперервному та безпечному руху транспорту, просимо невідкладно інформувати САД у Хмельницькій області та правоохоронні органи для оперативного реагування, - йдеться у повідомленні служби.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дтп #руйнування
live comments feed...