• Головна
  • Сьогодні Шепетівська громада прощалась із захисником Бугайчуком Андрієм Сергійовичем
16:17, 23 лютого 2023 р.

Сьогодні Шепетівська громада прощалась із захисником Бугайчуком Андрієм Сергійовичем

Сьогодні на площі ім.Т.Г.Шевченка Шепетівська громада прощалась із захисником Бугайчуком Андрієм Сергійовичем, повідомляють у Шепетівській міській раді.

Сьогодні Шепетівська громада прощалась із захисником Бугайчуком Андрієм Сергійовичем, фото-1

Він прийшов у військо з цивільного життя та прагнув одного – звільнити Україну від окупантів та вибороти мирне, щасливе майбутнє для своєї родини та усієї України. Народився Андрій Сергійович Бугайчук 21 квітня 1998 року в Шепетівці, був єдиною дитиною у родині. Виховувала Андрія бабуся Світлана Анатоліївна. Середню освіту юнак здобував у загальноосвітній школі І-III ступенів №3. Зі слів бабусі, навчаючись у школі, Андрій захоплювався спортом, займався волейболом. Закінчивши освітній заклад, юнак отримує професію електрика в Шепетівському професійному ліцеї, після навчання в якому йде до армії на строкову службу, а потім продовжує військову службу за контрактом.

Після закінчення контракту юнак шукав себе у цивільному житті, працював, мріяв заробити грошей та одружитись з коханою, яку зустрів ще під час проходження служби. Соломія була для нього надійним тилом. Юнак планував прожити довге та мирне життя з нареченою. Та війна внесла свої корективи. Хоч бабуся і вмовляла не залишати її одну та Андрій не міг стояти осторонь: “Бабусю, треба йти всім. Хлопці хай ховаються, а я не буду…”, - з такими словами Андрій пішов добровольцем захищати найрідніших та Батьківщину.Був стрільцем стрілецького взводу, стрілецької роти, стрілецького батальйону.

Він мав плани: повернутись додому, влітку побратися з коханою. Не судилось….. Загинув Андрій 13 лютого, під час виконання бойового завдання, захищаючи Бахмут. Шепетівська громада сумує разом із родиною!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#загибель #герой #втрата
live comments feed...