![](https://s.shepcity.com.ua/section/logo/upload/pers/279/logo.png?20240727)
09:57, 27 червня 2023 р.
На Хмельниччині зібрали чималий врожай полуниці з лісових плантацій
Суницю садову, більше знану в Україні, як полуницю, на Хмельниччині вирощують не тільки фермери. Плантації цієї ягоди загальною площею 2 гектари є у Зіньківському та Вишнівчицькому лісництвах.
Вирощують серед лісів Хмельниччини такі сорти полуниці як Амі, Алегро, Мармелада. Понад 50% територій Ярмолинецької філії належать до природно-заповідного фонду, де лісогосподарська діяльність обмежена.
«Збір полуниці також має економічне значення для лісового господарства: кошти з реалізації наповнюють бюджети. Додаткові фінансові джерела дають можливість пришвидшити модернізацію виробництва та впровадити інноваційні технології.
До прикладу, цьогоріч в Зіньківському лісництві запустили автоматичну фасувальну лінію для продукції. І що важливо – це додаткові робочі місця для людей», – наголосили у пресслужбі Подільського лісового офісу.
Крім вирощування ягід лісівники Хмельниччини розвинули виробництво лісової екопродукції: вирощують фрукти, овочі, збирають гриби, ягоди. Потім їх сушать у спеціальних ультрачервоних сушках та отримують корисну й смачну продукцію.
![На Хмельниччині зібрали чималий врожай полуниці з лісових ..., фото-1 На Хмельниччині зібрали чималий врожай полуниці з лісових плантацій, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
24 червня
13:00
28 травня
У Кам’янському продають легендарний завод: що він може
Новини компаній
17:00
21 березня
10:33
12 грудня 2023 р.
13:02
1 грудня 2023 р.
09:01
3 жовтня 2023 р.
16:54
29 вересня 2023 р.
live comments feed...